9.aprīlī notiks seminārs par futbola stadiona attīstības ieceri Lucavsalā

Otrdien, 9.aprīlī plkst.17.30 Rīgas dome aicina interesentus uz klātienes un tiešsaistes semināru par futbola stadiona attīstību Lucavsalā, kura ietvaros tiks sniegta informācija par futbola stadiona izbūves ieceri.

Seminārs norisināsies Rīgas domes Sēžu zālē un būs skatāms tiešsaistē pašvaldības tīmekļvietnē www.riga.lv un Facebook kontā @riga.lv.

Seminārā piedalīsies Latvijas Futbola federācijas prezidents Vadims Ļašenko, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora vietnieka attīstības jautājumos p.i. Inese Sirmā, Rīgas domes Īpašuma departamenta Nekustamā īpašuma pārvaldes priekšnieks, departamenta direktora vietnieks Ernests Saulītis, pilsētplānošanas eksperts un “Grupa 93” vadītājs Neils Balgalis.

Jautājumus par projekta īstenošanu aicina uzdot klātienē semināra laikā vai attālināti, aizpildot šo formu: https://forms.office.com/e/0nya4AvmLj.

Jautājumi attālināti tiks pieņemti līdz 9.aprīļa plkst.12.

Jau ziņots, ka 2.aprīlī Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē tika atbalstīts lēmumprojekts par desmit hektāru liela zemesgabala nodošanu bezatlīdzības lietošanā uz pieciem gadiem biedrībai “Latvijas Futbola federācija” (LFF) nacionālā futbola stadiona būvniecībai Lucavsalā. Gala lēmums par zemes piešķiršanu bezatlīdzības lietošanā LFF būs jāpieņem Rīgas domes sēdē.

Informācija par semināru ievietota arī Rīgas pašvaldības mājas lapā: https://www.riga.lv/lv/notikums/seminars-par-futbola-stadiona-attistibu-lucavsala?date=0

Atstāt Komentāru

Your email address will not be published.

*