Lucavsalā norisināsies Rīgas Rudens sporta diena 2023

23. septembrī izklaides pasākumu mīļotāji un sportisko nodarbju cienītāji ir laipni gaidīti aktīvās atpūtas parka daļā Lucavsalā, kur dienas garumā ar daudzām un dažādām sportiskām un aizraujošām aktivitātēm norisināsies Rīgas Rudens sporta diena 2023.

Septembra beigās Latvijā un Eiropā norisināsies Eiropas Sporta nedēļa, dodot iespēju iedzīvotājiem piedalīties ar sportu un dažādām aktivitātēm saistītajos pasākumus. Šo starptautisko Sporta nedēļu galvaspilsētā ievadīs “Rīgas Rudens sporta diena 2023”. Tā kā Latvijai šis gads ir bijis sportā visnotaļ veiksmīgs, arī līdzjutējiem būs iespējas parādīt savu meistarību un prasmes dažādās sportiskās aktivitātēs. Sporta dienā paredzētas aktivitātes gan  lieliem un maziem, jauniem un veciem, ģimenēm un draugiem, kā arī pielāgotā sporta aktivitātes.

Rīgas Rudens sporta dienas pasākumi un aktivitātes norisināsies likteņupes Daugavas vidū – Lucavsalā, kur jau vairākas gadus rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir iespējas ne tikai atpūsties, bet arī pasportot.

Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā Rīgas Rudens sporta dienas pasākumi sāksies plkst. 11.00 no rīta un ilgs līdz pat sešiem vakarā. Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespējas šī parka teritorijā izmēģināt dažādas fiziskās aktivitātes. Taču interesentus priecēs ne tikai ar sportošanu saistītas nodarbes, bet arī intelektuālās un atjautības pārbaudes uzdevumi. Apmeklējot pasākumu, būs iespēja iesaistīties aizraujošā foto orientēšanās aktivitātē, startēt stafetēs, darboties radošās darbnīcās un piedalīties citās aktivitātes. Būs sporta veidu paraugdemonstrējumi, varēs piedalīties sporta veidu apmācības meistarklasēs.

23. septembrī Lucavsalā ir gaidīts ikviens, jo Rīgas Rudens sporta dienas pasākumi ir domāti jebkuram – bez vecuma ierobežojuma un fiziskās sagatavotības līmeņa. Šāda sporta diena ir lieliska iespēja ģimenēm pavadīt aizraujošu, neaizmirstamu brīvdienu svaigā gaisā un pozitīvā atmosfērā. Organizatori ir parūpējušies, lai sportošanas un aktivitāšu prieku varētu izbaudīt arī personas ar kustību traucējumiem, kuriem būs pieejamas viņiem saplānotās aktivitātes.

Aktīvās atpūtas teritorijā Lucavsalā būs ierīkota skatuve, uz kuras Rīgas Rudens sporta dienas apmeklētāju izklaidei un iepriecināšanai notiks atraktīvi paraugdemonstrējumi un interesanti priekšnesumi. Tie, kuriem patīk apgūt kaut ko jaunu, varēs piedalīties noorganizētajās apmācībās. Dažādu aktīvās dzīves veidu piekritēji dalīsies ar neparastiem un interesantiem stāstiem.

Pasākuma laikā notiks arī vairāki konkursi, kuros varēs laimēt balvas. Uz tikšanos 23. septembrī Lucavsalā!

Atstāt Komentāru

Your email address will not be published.

*