Par mums

Lucavsala ir vieta, kur pazūd laiks, vieta, kur tu nonāc citā realitātē – nav nekā, tikai šis brīdis dārzā. Ir te kaut kas mistisks, kas cilvēku vilina, iespējams tas, ka šeit pamostas iekšējais laucinieks un pazūd visas maskas – gan kosmētiskās, gan iekšējās, nevienam nekas nav jādemonstrē un nekas nav japierāda. Dārzā vari būt pats ar sevi un savu lāpstu.  Jo tas vien, ka tev ir dārzs jau nozīmē, ka esi Cilvēks Dabā, un ja esi dabā, tātad tev jārūp arī tā vide, kurā pavadi savu laiku, jābūt lietderīgam, jāprot ne tikai ņemt, bet arī dot. Neskatoties uz to, ka ar savu ģimeni esi atbildīgs par savu dārzu, tu esi iekļauts arī dārzu kolektīvā. Tāpēc kopējo dārzu lietas pastarpināti ir katra nomnieka kopīgi risināmas lietas.

Ja mums ir lauki Rīgas centrā, tiem jākļūst par prestižākajiem laukiem

Lucavsala-3 mazdārziņu teritorija vietējiem zināma un kartē iezīmēta kā daļa no visu Lucavsalas ģimenes dārzu platības. Šajā teritorijā 2022. gada vasaras nogalē pēc dārzu nomnieku iniciatīvas tika dibināta biedrība „Ģimenes dārziņu apvienība Lucavsala”, kuras dibinātāju un biedru sastāvā ir tikai dārzu nomnieki. Mūsu biedrības biedriem entuziasms un darbaspars nav krities. Tas nekas, ka mēs, tāpat kā lielākā daļa dārznieku, pārziemojām siltās telpās, mūsu domas, prāti, dažkārt rokas un kājas arī sniegotajā gadalaikā bijušas Lucavsalā.

 Līdz ar sniega nokušanu domubiedru, kārtīgu darba darītāju, atbalstītāju  un jaunu ideju pieaugums palielina mūsu ambīcijas, liek augt un vairs neatbilstam savam maznozīmīgajam nosaukumam, tāpēc jaunais nosaukums

Lucavsalas apkaimes dārzu attīstības ( LADA) biedrība LUCAVA

mums dod jaunu sparu virzīties, mēs vēlamies panākt un panāksim tāda līmeņa sakārtotību, lai katrs ar lepnumu varētu sacīt: „Mans dārzs ir Lucavsalā!”

Aicinām būt kopā ar mums šajā aktīvajā laikā ar savām idejām, klātbūtni un morālo atbalstu

Kopībā ir spēks un rezultāts!