Aicinām uz talku Lucavsalā

27. aprīlī Lucavsalas apkaimes dārzu attīstības biedrība LUCAVA Apkaimju iniciatīvu līdzdalības un piederības veicināšanas projektu konkursa ietvaros ar projektu “Rīgas pērle – Lucavsalas dārzi – attīstības sākumā” rīko teritorijas sakopšanas un sakārtošanas talku “Sakārtoti Lucavsalas dārzi – laimīgi rīdzinieki.”. Talkas ietvaros plānots sakārtot Rīgas pašvaldībai piederošo Lucavsalas ģimenes dārzu koplietošanas teritoriju.Plānots savākt atkritumus, apzāģēt nokaltušos zarus, izzāģēt nokritušos kokus, izpļaut koplietošanas ceļu malas, aizbērt bedres, u.c. sakopšanas darbi.

Tāpat veiksim informācijas stendu uzlabošanu, piegulošo teritoriju sakopšanu un daudzgadīgo augu, puķu stādīšanu skaistuma radīšanai.

Tāpēc lūgums tiem, kuriem dārzā ir kāds košumaugs vai puķu stāds, atnesiet uz talkas dienu un mēs parūpēsimies, lai tas zeļ par prieku visiem dārzniekiem, pašā iebraucamā ceļa sākumā.

Pēc talkas plānota draudzīga karstas tējas/kafijas baudīšana un pelnīta pusdienošana draudzīgā, pozitīvā, patīkama noguruma pildītā gaisotnē apspriežot tālākos plānus teritorijas savešanai kārtībā, lai izveidotu to par Eiropas līmeņa rīdzinieku skaistu dārzu koloniju, ar ko pašvaldībai lepoties.

Talkas norises laiks:

27. aprīlis pulksten  12.00.

Pulcēšanās vieta, talkas maisu saņemšana un  pilnu maisu nogādāšana: pie atkritumu konteineru laukuma no Lucavsalas ielas puses, vieta atzīmēta kartē.

TALKOTĀJU IEVĒRĪBAI

TALKOŠANA PAREDZĒTA TIKAI MAZDĀRZIŅU KOPLIETOŠANAS TERITORIJĀS.

AIZLIEGTS PIE TALKAS ATKRITUMIEM  PIEVIENOT  MAZDĀRZIŅOS ESOŠUS ATKRITUMUS.

TALKAS MAISUS JĀNOVIETO TIKAI VIENĀ (KARTĒ ATZĪMĒTAJĀ) VIETĀ, turpat, kur saņemsiet.

CITĀS VIETĀS NOVIETOTIE ATKRITUMI NETIKS IZVESTI.

 

 

 

Atstāt Komentāru

Your email address will not be published.

*