Rīgas mūzikas producents Exact sacerējis dziesmu par godu Latvijas izlases vārtsargam Artūram Šilovam

 

 

Artwork

“MyFeelings” ir Exact muzikālā apbrīna par Šilova talantu un centību savai valstij. Dziesmas “Ko es bez tevis darītu” piedziedājums ir veltījums Artura Šilova meistarībai, kas palīdzēja Latvijas izlasei nosargāt svarīgāko šajā spēlē – vārtus un galu galā izcīnīt bronzas medaļu Hokeja pasaules čempionātā. Čempionāts dziesmai ir arī ēnas puse, kas parāda virkni sliktu spēļu turnīra sākumā (“sliktas dienas, melni punkti”). Ar “melnajiem punktiem” mākslinieks saprot ripas un sliktas turnīra sākuma dienas.

 

Andrejs Lihvars (Exact) izmanto dziesmu, lai parādītu lepnumu par komandu, Šilova pirmajā vietā. Viņš veiksmīgi apvieno šo lepnumu ar populāru mūzikas žanru, radot dziesmu, kas uzrunā plašu auditoriju. Dziesma ne tikai velta cieņu jaunajam valsts varonim, bet arī ļauj klausītājiem iemīlēt savus varoņus un elkus no Latvijas hokeja izlases.

 

Dziesma “MyFeelings” iekaroja daudzu Latvijas iedzīvotāju un hokeja fanu sirdis Latvijā. Facebook lapā dziesma dažu stundu laikā ieguva simtiem atzīmju “patīk” un repostus, kas neapšaubāmi sasaucas ar publiku un nozīmē, ka dziesma aizkustināja hokeja fanus un Arturu, un viņi dalās ar vārdiem: “Ko es darītu bez tevis. ” Tas lieliski atspoguļo emocijas, kas saistītas ar pasaules čempionātu hokejā vīriešiem un Šilova neaizmirstamo sniegumu.

 

Ar dziesmu “MyFeelings” Exact radīja jaunu precedentu Latvijas mūzikas pasaulē, izceļot sporta varoņa sasniegumus un centību caur radošumu. Šī dziesma ir veltījums Artūram Šilovam, viņa garam un neatlaidībai sportā, kas iedvesmo latviešus.

 

Andrejs Lihvars komentārs: “Šilovs iekaroja pasauli, šis cilvēks ieies Latvijas hokeja vēsturē. Es ļoti cienu viņa nopelnus, un dziesma viņam par godu ir mans pazemīgs veltījums viņam un viņa komandai.”

Dziesma: https://fb.watch/kQBZX-_1wS/

Full: https://on.soundcloud.com/3QE5z

Pre-saveLinks – https://bfan.link/arturssilovs

Atstāt Komentāru

Your email address will not be published.

*