Atkritumu apsaimniekošana Lucavsala-3 kļuvusi dārgāka

Pamatojoties uz zemes nomas līgumu sakņu (ģimenes dārza) ierīkošanai, Rīgas domes Īpašumu departaments papildus nomas maksai un nekustamā īpašuma nodoklim nomniekiem ir noteicis samaksu par atkritumu apsaimniekošanu, kas 2022. gadā bija 0,103 par iznomāto kvadrātmetru.

Šogad atkritumu apsaimniekošanas izdevumi nedaudz palielinājušies. Rēķini tiks izsūtīti jau šonedēļ  un maksājamā summa  2023. gadā ir noteikta 0,107 eur par kvadrātmetru.

Šie izcenojumi attiecas uz  nomniekiem, kuriem līgums ir noslēgts ar Rīgas domes īpašumu departamentu, tātad galvenokārt tie attiecas uz Lucavsala-3 dārziem.

Mazdārziņiem, kuri atrodas biedrību apsaimniekošanā, atkritumu izvešanas cenas ir  būtiski (virs 70, gandrīz 80  procentiem) zemākas. Parēķināt starpību nav grūti. Ja vidēji liels dārzs ir aptuveni 200 m2, tad atkritumu izvešana par gabalu maksās 21.40 eur. Tajā pašā laikā biedrības var nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu par tādu pašu dārza platību (teiksim aptuveni) par 12 eur.

Lucavsalas apkaimes dārzu attīstības biedrība LUCAVA  (LADA LUCAVA) Lucavsalas – 3 dārzu nomniekus aizvien aicina parakstīties par apsaimniekošanas nodošanu biedrībai. To jūs varat izdarīt vietnē:

https://lucava.lv/biedriba/iniciativas/

vai personīgi zvanot 28801000 Ligita 29542335 Baiba

Būsim saimnieki savā vidē!

Atstāt Komentāru

Your email address will not be published.

*