Par Lucavsalas mazdārziņu nākotni – LADA LUCAVA

20. jūnija pēcpusdienā Lucavsalas dārzu apkaimē pulcējās aktīvākie un ieinteresētākie Lucavsalas dārzu turētāji, lai uzklausītu  RD Attīstības departamenta Stratēģiskās plānošanas nodaļas vadītāju L. Danefeldi, RD Attīstības departamenta Stratēģiskās plānošanas nodaļas galveno telpiskās attīstības plānotāju-eksperti Noru Gāgenu, RD Īpašumu departamenta Ģimenes dārzu un pagaidu zemes nomas nodaļas vadītāju S.Puķīti, apkaimju iedzīvotāju centra projektu vadītāju apkaimju attīstības jautājumos L. Masļeņikovu par ilgtermiņa plāniem Lucavsalā.

Lucavsalas apkaimes dārzu attīstības biedrības LUCAVA (LADA LUCAVA) rīkoto pasākumu bija ieradušies atbalstīt gan Lucavsalas dārzu nomnieki, gan dārzu turētāji no citām biedrībām. Atbalstītāju vidū bija arī “Lucavsalas airēšanas bāze”, biedrība “Lucavsala”, “Latvijas Arheoklubs” u.c.

Rīgas domes plāni turpmākajiem gadiem uzzināti, pārējais mūsu pašu rokās. Izveidosim Lucavsalas dārzus par sakoptākajiem un skaistākajiem dārziem Rīgā! LADA LUCAVA  ir atvērta komunikācijai, gaidām Lucavsala-3 dārzu nomnieku.zvanus un vēstules par Jums interesējošiem jautājumiem.

e-pasts gdalucavsala@gmail.com

Tālruņi 28801000 Ligita, 29542336 Baiba.

 

Atstāt Komentāru

Your email address will not be published.

*