Pirmais Rīgas saldējuma festivāls iecerēts kā noslēdzošais notikums no ģimenes dienai veltītajiem pasākumiem, kas jūnijā tiek rīkoti Rīgā. Kultūras un muzikālo programmu organizē Rīgas pašvaldība.

Pasākumā tiks piedāvāti visi Latvijā populārākie saldējuma (kopskaitā vairāk nekā 50 ) veidi – “Pols”, “Tio”, “Ekselence” un “Jungle Pop” – gan iepriekš iecienītie, gan pavisam jauni, kas radīti šai vasaras sezonai. Līdztekus piedāvājumā būšot arī saldējuma kokteiļi, saldējums burbuļvafelēs un visdažādāko veidu vafeļu glāzītēs. Un, kā sola rīkotāji, visi atvēsinošie gardumi būšot pieejami par īpaši patīkamām cenām.

Rīgas saldējuma festivālā būs bezmaksas izklaižu iespējas visdažādākajiem vecumiem un gaumēm –  “Tio” kokteiļnīca ar bērnu parku – stafetēm, veiklības izaicinājumiem un pavāru darbnīcu pašiem mazākajiem. Tropiskajā “Jungle Pop” siltumnīcā būs īpaši gaidīti bērni, kuriem patīk sejiņu krāsošanas, masku un indiāņu galvasrotu darināšanas meistarklases. Aktīvāki bērni un pusaudži novērtēs “Pols” aukstumnīcas izklaides programmu, kurā būs ne vien ledusskulptūras kalšanas izaicinājums, bet arī ledus lāča piepūšamā atrakcija un bumbiņu baseins. Pieaugušajiem būs sarūpēta īpaša atpūtas vieta – “Ekselences” kafejnīca.

 Muzikālā programma