Privātuma politika

Pēdējoreiz atjaunināts: 04/26/2023

Lucava (“mēs”, “mūsu” vai “uzņēmums”) piedāvā Lucava vietni (turpmāk – “Pakalpojums”).

Šī lapa sniedz informāciju par mūsu politiku attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un atklāšanu, kad izmantojat mūsu Pakalpojumu.

Mēs neizmantojam un nedalāmies ar jūsu informāciju ar nevienu citu, izņemot kā aprakstīts šajā privātuma politikā.

Mēs izmantojam jūsu personas informāciju, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Ja nav citādi noteikts šajā privātuma politikā, termini, kas tiek izmantoti šajā privātuma politikā, ir vienādi ar terminiem, kas ir definēti mūsu Lietošanas noteikumos, kas ir pieejami https://lucava.lv.

Informācijas vākšana un izmantošana

Lietojot mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personas datu informāciju, kas var tikt izmantota, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs. Personas identificējoša informācija (“Personas informācija”) var ietvert, bet nav ierobežota ar:

  • Vārds
  • E-pasta adrese

Ieraksti

Mēs vācam informāciju, ko nosūta jūsu pārlūks, kad apmeklējat mūsu Pakalpojumu (“Ieraksti”). Šie Ieraksti var ietvert informāciju, piemēram, jūsu datora Interneta protokola (“IP”) adresi, pārlūkprogrammas veidu, pārlūkprogrammas versiju, lapas mūsu Pakalpojumā, kurās jūs apmeklējat, apmeklējuma datumu un laiku, laiku, kas tika pavadīts uz tām lapām, un citus statistiskus datus.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir faili ar nelielu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkdatnes tiek nosūtītas uz jūsu pārlūkprogrammu no tīmekļa vietnes un tiek saglabātas uz jūsu datora cietā diska.

Mēs izmantojam “sīkdatnes”, lai apkopotu informāciju. Jūs varat norādīt savai pārlūkprogrammai noraidīt visas sīkdatnes vai norādīt, kad tiek nosūtīta sīkdatne. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkdatnes, jums var nebūt iespējams izmantot dažas mūsu pakalpojuma funkcijas.

Pakalpojumu sniedzēji

Mēs varam izmantot trešās puses uzņēmumus un indivīdus, lai atvieglotu mūsu Pakalpojuma sniegšanu, sniegtu pakalpojumu mūsu vārdā, veiktu pakalpojumiem saistītus pakalpojumus vai palīdzētu mums analizēt, kā tiek izmantots mūsu Pakalpojums.

Šīm trešajām pusēm ir pieejama tikai jūsu Personīgā informācija, lai veiktu šīs uzdevumus mūsu vārdā, un tām ir aizliegts atklāt vai izmantot to citiem mērķiem.

Drošība

Jūsu personīgās informācijas drošība ir svarīga mums, taču atcerieties, ka neviena datu pārsūtīšanas metode pār internetu vai elektroniskā glabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu Personīgo informāciju, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu Pakalpojums var saturēt saites uz citām vietnēm, kas nav mūsu darbinātas. Ja jūs noklikšķināt uz trešās puses saites, jūs tiksiet novirzīts uz tās trešās puses vietni. Mēs stingri iesakām jums pārskatīt katras vietnes privātuma politiku, ko apmeklējat.

Mums nav kontroles pār trešās puses vietnēs vai pakalpojumos esošā satura, privātuma politiku vai praksi.

Bērnu privātums

Mūsu pakalpojums nav paredzēts nevienam, kas jaunāks par 18 gadiem (“Bērni”).

Mēs nezināmā veidā nekrājam personīgi identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem. Ja jūs esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns ir sniedzis mums personīgu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs atklājam, ka bērns, kas jaunāks par 18 gadiem, ir sniedzis mums personīgu informāciju, mēs nekavējoties izdzēsim šādu informāciju no mūsu serveriem.

Likumu ievērošana

Mēs atklāsim jūsu personīgo informāciju, ja tā ir prasīta ar likumu vai citu juridisko dokumentu.

Izmaiņas šajā privātuma politikā

Mēs varam periodiski atjaunināt mūsu privātuma politiku. Ja ir veiktas izmaiņas, mēs jūs informēsim, publicējot jauno privātuma politiku šajā lapā.

Jūs tiekat ieteikti periodiski pārskatīt šo privātuma politiku, lai iepazītos ar iespējamajām izmaiņām. Izmaiņas šajā privātuma politikā stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.